2019.10.05.
Kategória: Reklám
2019.09.28.
Kategória: Részegek
Itt van az ősz, itt van újra, Tudja isten, hogy mi okból. Szeretem? de szeretem. Kiülök a dombtetőre (lefekszem a padra), Innen nézek szerteszét, S hallgatom a fák lehulló levelének lágy neszét.
2019.09.26.
Kategória: Egyéb
A németországi Müllerben már kapható! U.i.: Holnaptól meg lehet, hogy húsvéti nyúl lesz 🙂 Üdv., Kemi